بسم الله الرحمن الرحيم

چند وقتی است در محيط چت و وبلاگها و ... مطالبی رو می بينم که احساس کردم ديگه نبايد سکوت می کردم و مطالبی رو که با بعضی هاشون حضوری و يا در چت به عرض رسوندم توی وبلاگ بنويسم.

امسال به فرموده مقام معظم رهبری سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی نامگذاری شد تا بلکه کمی به اين مهم نزديک بشيم.اما متاسفانه می بينيم که روز به روز دشمن داره از پادزهرهای خودش استفاده می کنه تا ما رو از اين مطلب دور کنه.

نيروی انتظامی(با توجه به آگاهی دقيقی که دارم) با چندين ارگان و سازمان ديگه بيش از يک سال ونيم هستش که دارن روی اين طرح(مبارزه با فساد) کار کارشناسی می کنن و نيروهاشون رو آموزش می دن. حال که طرح رو شروع کردن من و شمائی که قبلا هی می ناليديم :

که چرا هيچ کس به فکر نيست؟ چرا هيچ کس کاری نمی کنه؟ چرا نظام برخورد نمی کنه؟

حالا همه وايساديم موضع می گيريم،جو گير می شيم و هی ناجا رو تضعيف می کنيم و بالتبع نظام مقدس جمهوری اسلامی رو!!

خدا وکيلی اين وسط کی ضرر می کنه؟

چرا قبل از اينکه حرفی رو بزنيم،يا عملی رو انجام بديم و يا مطلبی رو بنويسيم فکر نمی کنيم؟

به طرف می گم چرا اينجوری می کنی؟ می گه: من فقط نظرمو می دم!! خب اين نظره يا نظرافکنی؟!مگه توی ماهواره ها چی می گن؟ می گن ما نظرمون اينه که اين نظام(جمهوری سلامی) نمی تونه کارساز باشه!! پس راست می گن ديگه؟

می آن يه فيلم رو پخش می کنن(نمی خوام فيلم رو گنده کنم، چرا که اصلا بهش بها نمی دم، فقط برای نمونه می گم که چقدر ما ساده ايم!!) که معلوم نيست کی و به خاطر چی اون زن رو دارن دستگير می کنن؟! توی يه چهار راه که ماشين نيروی انتظامی وسط خيابونه و ماشين ها همه توی ترافيکن و مردم جمع شدن(هيچ خبری هم از طرح ارشاد نيست!!)! آيا فقط به خاطر اينکه اين خانم بد حجاب بوده کسی اين برورد رو می کنه؟از کجا معلوم که اون يه قاتل، يه تبهکار، يه دزد و ... نباشه؟مگه خدا نفرمود: ان بعض الظن اثم!!! چرا بدبينيم؟چرا اگه اونی کمه می خواستيم رای بياره رای نياورد بايد همه رو حتی نظام و خودمون رو فدا بکنيم و با همه لج بکنيم؟ مگه اقا نفرمودن بايد از نظام و ارگان های نظامی حمايت کرد؟

مگه می شه که يه همچين طرحی که (گفتم) بيش از يکسال و نيمه داره روش کار می شه زير نظر و با هماهنگی خود اقا نباشه؟!

یکی می گفت این همه مینی بوس و اتوبوس چیه؟ دارن چه کار می کنن؟
گفتم خب خدا خیرت بده،داخل اون اتوبوس ها و مینی بوس ها کارشناس و مشاور نشسته باهاشون صحبت می کنه. حتما نباید بیان جلو من و تو باهاش صحبت کنن و...

مگه علمای ما تاکید نکردن بر اینکه باید کار بشه؟!
آيت‌الله مكارم شيرازي: دولت، مجلس و قوه‌قضاييه وضع حجاب در جامعه را ساماندهي كنند.

مگه خود مقام معظم رهبری نفرمودن: هرگونه تضعيف نظام حرام است؟!

 توصيه می کنم برای يکبار هم که شده متن صحبت های آقارو بخونيد!! ضرر نداره به خدا!!!

دوستی در وبلاگ می نويسه حضرت آيت الله شاهرودی با اين طرح نيروی انتظامی مخالفت کردن!!!

در صورتی که ايشون با توجه به موقعيت و جايگاه خودشون فقط متذکر شدن که بايد طرح با دقت انجام بشه که مساله ساز نشه و به هدف خودش برسه.يعنی تذکر دادن شد مخالفت؟!!

خود قوه قضائيه يکی از دستگاههای اجرای اين طرح است چه طور می تونه مخالفت کنه؟!!

شما رو به خدا نذاريد با فکرمون بازی کنن!نذاريد رهبرمون حرص بخوره..کم از بيرونی ها حرص می خوره؟ ديگه من و تو يه خورده غصه هاشو کم کنيم. کمکش نمی خواد بکنيم براش دردسر درست نکنيم ..به خدا بسه...

بازهم خواهش می کنم... مراقب باشيد...دشمن درکمينه...

جهت حمايت از طرح مبارزه با مفاسد اجتماعي ناجا، به شماره  ۱۰۰۰۲۲۳ SMS بزنيد!!

لطفا حتما نظر بديد..برام مهمه...

نظر!!!