به کسی رای می دهم که با انتخابش خدا و خدائیان خوشحال، و دشمن و دشمنیان خشمگین شوند...

{ دو سوال به سوالاتی که باید در روز قیامت نسبت به روز 22 خرداد پاسخ دهیم اضافه شد. 1) در انتخابات شرکت کردی؟چرا؟ 2) به چه کسی رای دادی؟ چرا؟... پس بی تفاوت نباشیم}

نامه را که خواندم بسیار متاثر شدم. و تا هم اکنون حسابی به هم ریخته!!

 

با زبان و فکر قاصرم نکاتی در نامه به چشمم اومد که بد نیست اینجا مطرح کنم و دیگران نیز استفاده کنند و نظر بدن!

 

* امام صارق (ع) : هر کاری بدون بسم الله اغاز شود ابتر و بیهوده و ناتمام است.(نامه بسم الله نداشت)

 

*سال دوم طلبگی، یک روز نامه ای را می خواستیم برای یکی از بزرگان بنویسیم، خطاب به ایشان بعد از نامشان نوشتم(زید عزه)! به مدیر مدرسه که نشان دادم برای تایید ، گفت: مگر برای شاگردت نامه می نویسی؟! وقتی کسی به مقام بالاتر از خودش خطاب می کنه از تعابیری مثل دامت افضاته، دامت برکاته و ... اما وقتی کسی به پائین تر از خودش خطاب می کنه منویسه زید عزه...(در نامه حضرت آقا را با زید عزه خطاب کرده اند!)

*در نامه آمده که 5 سال تهمت ها را نادیده گرفتم و صبر کردم، خب چرا دو روز دیگر صبر نکردن تا بعد از انتخابات نامه را بدهند. یا اگر دادند صدایش را توی بوق و کرنا نمی کردند.

*در این نامه آمده(نقطه قابل توجه دراین تهمت‌ها این است که غیرمستقیم، مقام ولایت در زمان رهبری امام راحل و جناب‌عالی که هادی دولت‌ها بوده‌اید و با اظهارات صریح، مدیریت‌ها را مورد تأیید و تحسین قرارداده‌اید، نشانه گرفته است!) چه کسی مستقیم! راه امام را نشانه رفته و با خرج کردن نام امام و رهبری و شهدا و ... خود را توجیه می کند؟! و شسما نیز از ایشان حمایت می کنید؟!!

* گفتم حمایت، هم اقای کروبی به حمایت شما از اقای موسوی اذعان کردند و هم خودتان در این نامه صریحا گفته اید که شعارتان(نه احمدی نژاد) است و هم شواهد و قرائن دیگر حاکی از حمایت شما غیر احمدی نژادی ها ست.

*در فیلم 90 سیاسی (علیه احمدی نژاد) می گفتند کسی خیلی از خود تعریف می کنه ادم مورد اطمینانی نیست و اقای احمدی نژآد( که همه چیز را به مردم نسبت می ده و  همیشه مردم رو از اتفاقاتی که می افته باخر می کنه هر وقت عزتی باشه به مردم منسوب  می کنه و ...) رو با همین استدلال رد کردن. حال شما که اینهمه از خود تعریف کرده اید چه توجیهی دارید؟! آیا حضرت آقا از جایگاه شما و عملکرد شما باخبر نیستند و یا فرامشو کرده اند و لازم به یادآوری دیدید؟!

*گفته اید: (باید مانع گرفتار شدن کشور به سرنوشت آن روزگار شد. ) من هم دارم می بینم که دارد تاریخ تکرار می شود اما نه سال 59  بلکه  کمی دیرتر...!!! اما رهبری و ملت بیدار ند و آرزوی خوش خیالان به باد می رود

*فرمودید(اینجانب برای پرهیز از آلوده‌شدن فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات به تشنجات بیشتر، از عکس‌العمل فوری که مورد انتظار ملت است، خودداری کردم. ) دیگر چه عکس العملی از این بالاتر؟!!

*نوشسته اید: ( در مراسم بزرگداشت سالگرد امام(ره) به آقای احمدی‌نژاد گفتم که در اظهارات او خلاف‌گویی‌‌های فراوانی وجود داشته و ادعای کذب تماس تلفنی من با یکی از سران عرب و ادعای کارگردانی مبارزات انتخاباتی رقبا و اتهامات ناروا به جمعی از بزرگان نظام، از جمله جناب آقای ناطق نوری و فرزندان من و بدتر از همه زیرسئوال بردن اقدامات امام راحل را یادآوری و پیشنهاد کردم با صراحت اتهام‌های نادرست را پس بگیرد که نیازی به اقدامات قانونی افراد و خانواده‌هایی که ناجوانمردانه و مظلومانه هدف تیرهای ناسزاگویی قرار گرفته‌اند، نباشد. ) چرا اقدام قانونی در این 5 سال نکردند؟!!

* عرض کرده اید: (رهبر معظم هم صلاح را در سکوت‌شان دیدند) اگر اینطور می بینید این نامه یعنی چه؟ یعنی شما بهتر از مقام معظم صلاح ایشان را  می دانید؟!!

*گفتید: (  البته در موقع مناسب انحرافات و حق‌کشی‌های ناگفته انتخابات و اعمال دولت نهم در اختیار مردم و تاریخ قرار خواهد گرفت،) شما که می دانید الان موقع مناسب نیست پس این چه نامه ای است؟!

* گفتید(تاریخ گواه است که اکثریت مردم متعهد و انقلابیمان کمتر تحت تأثیر خلاف‌گوئیها قرار می‌گیرند )  ما نیز انتخابات 3 تیر را فراموش نکرده ایم که چطور بار تهمت و ناسزا و افترا به سمت دکتر احمدی نژاد از سمت تیم حامی شما در صدا و سیما و مجامع و مهافل نشانه می رفت و لی مردم نتیجه را مشخص کردند.

*... ادامه دارد