اللهم اجعلنی من الفاطمیون

السلام عليک يا فاطمه الزهرا (س)

الحمدلله رب العالمين.از اين که توفيق نصيب حقير شد تا قطره ای از قطرات دريای بيکران از مطالب در مورد بی بی دوعالم را برای شما بازگو کنم. و انشاء الله که نوکر خوبی برای آن حضرت باشم.

در اين جا باز کتب ديگری را معرف حضور گرامی تان می دارم:

۱- کتاب موسوعه حضرت زهرا(س) چاپ انتشارات دلير ماه که از ۲۰جلد آن جلدهای ۱و۲و۳و۴و۲۰آن چاپ شده.متاسفانه حال مولف آن مساعد نيست.دعا بفرمائيد که انشاءاله حال ايشان  بهبود پيدا کنند و اين کتاب عظيم و پر سود را تکميل کنند.

۲-کتاب فاطمه الزهرا(س)(از ولادت تا شهادت) نوشته مرحوم علامه سيد احمد کاظم قزوينی(امام جماعت حرم حضرت عباس (ع) )که در مورد شرح خطبه حضرت و ماجرای فدک و ... بسيار مفيد است.  در ضمن ايشان در مورد بقيه اهل بيت (س) نيز کتبی با همين مضمون را به چاپ رسانده اند.

۳- کتاب حور در آتش انتشارات حضور

۴- کتاب چشم در بستر نوشته پور سيد آقائی

۵- کتاب رياحين الشريعه که در ۶ جلد به چاپ رسيده و چاپ انتشارات دار الکتب اسلاميه می باشد.

۶- کتاب حضرت زهرا(س) و بانوان عالمه شيعه نوشته : شيخ ذبيح الله محلاتی

خب ديگه بسه که فکر کنم اگه بخوايد اينهارو بخريد بايد حقوق ۱ ماهتونو بذاريد برای اين ها که البته بيشتر از اينها ارزش دارند.

يک روايت از نصر بن مزاحم(روای اهل تسنن)از زياد بن منذر از راذان از سلمان در کتاب فرائد المسلمين ج ۲ ص ۶۷ آمده که پيامبر (ص) فرمودند: ای سلمان! هر کس فاطمه(س) دخترم را دوست داشته باشد در بهشت با من خواهد بود و هرکه او رادشمن بدارد در آتش خواهد بود.ای سلمان! دوستی فاطمه (س) در صد جا فايده خواهد دادکه آسانترين آن مواضع، مرگ ،قبر ، ميزان، محشر ،پل صراط، و جايگاه حسايرسی است.....

و باز در روايتی که در اولين مطلبم نوشتم(اينجا کليک کنيد) يکی ديگر از الطاف آن حضرت را اشاره نموده ام.و درروايتی ديگر که منبعش به خاطرم نيست ديدم که نوشته بود در روز قيامت حضرت فاطمه زهرا (س) (با آن حال و احوالاتی که در روايات ديگر آمده) وقتی در صحرای محشر می آيند.گناهان شيعيان باعث معطلی آن حضرت و اذيت آيشان ميشود.کمی فکر کنيم.اين بانو که ما دم از محبت و ولايت ايشان و اهل بيتشان می زنيم.اين بانو که در وايات اين همه محبين خود را مورد لطف و کرامت قرار می دهند .آيا خوبه که ما ايشان رو مورد آزار و اذيت قرار بديم.به خدا اين حرف رو اول به خودم ميزنم که از همه شما ها مستحق تر و رو سياه ترم.کمی مراقب باشيم.فاطميه دوم داره می آد.خونديد که ....

باشه بقيه اش برای هفته بعد.خيلی طولانی شد. فقط خيلی برای همديگر دعا کنيد.من حقير رو هم از دعای خيرتون محروم نکنيد.و به اين حديث خانم عمل بکنيم:

الجار ثم الدار.............اول همسايه و بعد خانه

حرف آخر ...... يابن الحسن :

دلم گرفته بهانه، بهانه زهرا(س)

ببر تو مرغ دلم را به لانه زهرا(س)

چه می شود دل من با تو همسفر گردد

که عاقبت برسم من به خانه زهرا(س)

برای اينکه دل من زخواب برخيزد

رسان به گوش، فغان شبانه زهرا(س)

به حق دست شکسته، دل مرا مشکن

بده تو رزق دلم از اعانه زهرا(س)

تمام ترس دل من ز هجر تو اين است

شوم شبيه عدوی زمانه زهرا(س)

 

بيا و همچو رفيقان مرا فدائی کن

که در تنم بگذاری نشانه زهرا(س)

الحمدلله رب العالمين