السلام علی الحسين و علی علی بن الحسين و علی اولاد الحسين و علی اصحاب الحسين

از این که این مدت توفیق خدمتگذاری رو نداشتم از همه عزیزان عذر می خوام.و خواهشمندم بنده رو از دعای خیرتون محروم نسازید که انشاءالله توفیقاتمون بیشتر بشه. در راه مولامون جون بدیم انشاءالله.
بسمه تعالی
باري ديگر بوي عاشورا دلها را هوائي کرد و رفت.اما نه! کل یوم عاشورا و ... خوشا به حال آن كساني كه از نسيم روحبخش حسيني توشه تقوي و اخلاص را فراهم مي كنند و روح و جان خود را با شميم دل انگيز كربلا عطرآگين مي سازند. خوشا به حال آن كساني كه به طبل و سنج عزاداري با ديده اي عميق نگاه مي كنند و چه سعادتمند كساني كه با صداي طبل كربلا از خواب غفلت بر مي خيزند و با سنج عاشورا بدنهايشان مي لرزد كه مبادا ما نيز مانند يزيديان باشيم. مبادا ما در ظاهر به احكام اسلام عمل كنيم و دلهايمان از درسهاي عاشورا غافل باشد. مبادا مهمترين درس عاشورا يعني نماز و ياد خدا را بويژه نماز جماعت را بدست فراموشي بسپاريم.
و چه نگون بخت و شقاوتمندند كساني كه فقط به ظاهر اسلام توجه دارند و از روح آن كه ولايت اهل بيت است غافلند. فراموش نكنيم كساني كه بسوي امام حسين (ع) تيراندازي مي كردند مسلمانان و نماز خوان و حتي شب زنده دار!!! بودند و گروه زيادي از آنها با قصد قربت با آن بزرگوار مي جنگيدند.فراموش نكينم كه شمر(لعنه الله عليه) از ياران اميرالمونين علي (ع) بود.
آيا تابحال به اين سوال فكر كرده ايم كه : «آيا بين ما و آنان كه با امام حسين (ع) جنگيدند شباهتي وجود دارد؟» نكند بين ما و آنان شباهتي باشد! و مانيز از تابعين!!! آنها باشيم. « و لعن الله امه قتلتكم و …برئت الي الله و اليكم منهم و من اشياعهم و تباعهم و اوليائهم»
امام حسين(ع) مي فرمايند :«الناس عبيد الدنيا و الدين لعق علي السنتهم» (مردم بنده كوچك دنيا هستند و دين (تنها ) برسر زبان آنها ست) آيا تا به حال به اين سوال فكر كرده ايد كه چرا فقط در ايام دهه اول محرم حسينيه ها و مساجد و تكيه ها شلوغ مي شود و بلا فصله پس از شام غريبان سالار شهيدان(ع) مساجد و هيئات خلوت مي گردد؟يكي از دوستان در شام غريبان ما رو به هيئت محلشون دعوت كرد.با گريه مي گفت: همه موقع عيد كه ميشه لباس نو مي خرند.اينها عاشورا كه مي رسه لباس نو مي خرند تا در هيئات هم به كثافت بازيهاي خود برسند و در مجلسشان بوي شيطان و شيطاني ها به وضوح احساس مي شد. چه زيادند كساني كه فقط ظاهر صداي طبل و سنج را مي شنوند و از خواب غفلت بيدار نمي شوند.
با خود بيانديشيم كه ما در كدام صف قرار داريم؟ صف حسينيان يا صف يزيديان؟
آيا تا به حال با يزيد نفس خود جنگيده ايم؟
آيا تابحال با شهرت طلبي ، مقام طلبي و … در درون خود مبارزه كرده ايم؟ بيائيد در دادگاه انديشه،خود را محاكمه كنيم وبراي خود منصفانه راي صادر كنيم.
انشاءالله همه ما از حسينيان و كربلائي ها باشيم و پاسخ نداي هل من ناصر ينصرني؟ هل من معين يعينني مولي و اماممان با آگاهي و يقين كامل بدهيم.

السلام علی الباکين علی الحسين