بسم الله الحمن الرحيم

با عرض تبريک به محضر حضرت بقيه الله (رحي و ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء) و مقام معظم رهبري و خانواده هاي معظم شهدا و شما ملت غيور و شهيد پرور ايران و تمامي طرافداران آزادي و استقلال اسلامي به مناسبت اين پيروزي عظيم لشکر اسلام  خداستم چند نکته را به اين مناسبت متذکر شوم.
حتما مطالبي رو که مقام معظم رهبري به مناسبت اين حضور پرشکوه و نتيجه عالي فرمودند را مطالعه کرده و در آن تفکر نمائيد.
اينجا کليک کنيد.

همون طور که حضرت اقا در اطلاعيه اي قبل از اعلام نتيجه انتخابات خطاب به ستاد هاي تبليغاتي هر دو کانديدا (با توجه به اينکه خبرهائي از اينکه هر خود را آماده برگزاري جشن و سور مي کدند) فرموده اند خواهش مي کنم که جو حاکم را حفظ کنيم و کساني که قصد بهم زدن اين جو سالم و صميمي را دارند را نيز توجيه کنيم.
در ضمن با توجه به اينکه تمام دشمنان قصد تخريب اين دولت و ناکارآمد بودن آن را دارند براي پيروزي اين دولت در تمام امورش بسيار دعا کنيد تا انشاء الله هر چه زودتر فرج آقا و مولايمان نزديک تر شود.
در دور نخست، «ابوالحسن بني‌صدر» از حمايت جامعه روحانيت مبارز و سازمان مجاهدين انقلاب و در دور دوم، «محمدعلي رجايي» از حمايت حزب جمهوري اسلامي برخوردار بود. همچنين در دوره سوم، آيت‌الله «سيدعلي خامنه‌اي» با اجماع كليه گروه‌ها، دوره ششم، هاشمي رفسنجاني با حمايت اكثر گروه‌هاي سياسي، دوره هفتم، «سيدمحمد خاتمي» با حمايت كارگزاران، مجمع روحانيون مبارز و مجاهدين انقلاب به پيروزي رسيدند.اما در دوره نهم، هيچ حزب و گروه سياسي از احمدي‌نژاد حمايت نكرد.نخستين رئيس‌جمهوري بود كه شناخته‌شده‌‌ترين حامي‌اش، خودش بود.
عضو هيئت رئيسه شوراي شهر تهران نيز اعلام کرده که تا قبل از تنفيذ حکم رياست جمهوري(12 مرداد) شهردار جديد تهران با همان معيارهاي قبلي معرفي خواهد شد.
و نکته بعدي اينکه دکتر احمدي نژاد رئيس جمهور محبوب مردمان فردا(يکشنبه 5 تير) ساعت 16 با خبرنگاران داخلي و خارجي در ارتباط با برنامه‌هاي آينده خود و كابينه‌اش کنفرانس خبري برگزار ميکنه.
باز هم از شما التماس دعا دارم..............به اميد تشکيل دولت کريمه...............اللهم عجل لوليک الفرج