"22 بهمن و خروش وبلاگ نویسان ایرانی"

22 بهمن و خروش انقلابی وبلاگ نویسان ایرانی

با تعدادی از دوستان اینترنتی به فکرمان زد که با یک حرکت هماهنگ وبلاگی - وب‌سایتی به مناسبت سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، با آرمان‌های امام روح الله(ره) و مقام معظم رهبری و همچنین صدها هزار شهید انقلاب اسلامی تجدید پیمان نموده و همبستگی و ایستادگی و صلابت خود را به دشمنان قسم خورده این آب و خاک، در محیط سایبر نشان دهیم.(1)

دوستان عزیز می‌توانند برای شرکت در این موج اینترنتی، به صورت موقت، از این لحظه تا پایان شب 22 بهمن 88 با اضافه نمودن جمله "الله اکبر، خامنه‌ای رهبر" به اول یا آخر نام وبلاگ خود، در این خروش وبلاگی شرکت کنید.

یادتان باشد که رسانه خود شما هستید!
با انتشار این خبر در یک پست وبلاگی در وبلاگتان با تیتر "22 بهمن و خروش وبلاگ نویسان ایرانی" و همچنین با استفاده از این لوگو و لینک دادن به این نوشته در وبلاگ‌ خود، شما نیز سهمی در گسترش این حرکت داشته باشید.

دوستانی که به این حرکت پیوسته‌اند می‌توانند برای قرار گرفتن نام وبلاگشان در لیست حامیان این حرکت، در زیر همین مطلب  در وب سایت بچه های قلم پیام گذاشته یا از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهند.

پی‌نوشت:
1- این یک حرکت اظهارگونه شخصی است و ملاکی برای طیف سنجی وبلاگ‌نویسان حزب اللهی و انقلابی نمی‌باشد.

/ 4 نظر / 14 بازدید
حامد عزیزی

یک اربعین گذشت.... در پاسخ قالو بلی در وادی عشق و ولا امیر حسام ذوالعلی در راه دین گشته فدا یارب به حق مصطفی حق بتول و مرتضی محشور نما امیر ما با شهدای کربلا بروزم..... http://www.hamedazizi.persianblog.ir/

ما بیشماریم! راه پیمایی 22 بهمن در کوچه خیابان های اینترنت منتظر حضورتان هستیم. www.bishomar.ir

25کیلو

خداحافظ سال 88 ـ سال ریزشها و رویشهاـ سال آرای 40میلیونی ـ سال خواص بی بصیرت ـ سال حماسه های 9 دی و 22 بهمن ـ سال رسوائی سران فتنه و سال اقتدار ولایت و سلام بر سال 89 سال آغاز رویش انسانهای با بصیرت و درد آشنا ـ سال نو برشما و همه عاشقان ولایت مبارک باد.