به یاد امام نقی (علیه الاف التهیه و الثنا)

بسم الله القهار

امام نقی (علیه الاف التهیه و الثنا)

الحمدلله الذی جعل اعداءنا من الحمقا

خدایی را شکر که دشمنان ما را از احمق ها قرار داد

امام زین العابدین (علیه السلام)

 

به کوری  دو چشم آن حقیری

که از فرط حقارت بد دهان است

به هر دیوار این دنیا نوشتم

"نقی" زیباترین نام جهان است

 

 

به کرات دیده ایم حماقت های این چنین افرادی را که نمی دانند با چه بازی می کنند و کی و چه زمانی دست به تبهکاری می زنند. دلیل این کارشان همان حماقتیست که حضرت سجاد(علیه السلام) خدا را به خاطر وجود آن در دشمنان خدا شکر می کند.

درست در زمانی که اوج بیداری و گرایش مردم به سمت اسلام است و زمانی که نزدیک به ایام شهادت جانگداز امام دهم و نواده نهم پیامبر مکرم اسلام (افضل صلوات الله علیه و اله) دست به جسارت به مقدسات و مطهرات مسلمانان زدند.

در این شعری که این ملعون و مخبوط شیطان خوانده و جسارت به ساحت مقدس حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا و پدر بزرگوارشان امام هادی نقی (علیه السلام) شده دیگر جای تعجب نیست که به نایب ایشان و کشوری که تحت عنایات ایشان تا به امروز از گزند دشمنان محفوظ مانده و روز به روز به سمت پیشرفت و عدالت پیشی می گیرد، جسارت کند.

حال عده ای معلوم الحال درباره این فردی که در شعر از الفاظ رکیک و زشت که زبان و قلم شرم از یاد آن دارد استفاده کرده، می گویند هدف او بیان معضلات جامعه بوده و اهانتی به امامان (علیهم السلام) و مقدسات نکرده!! و با این سخنان سعی در توجیه این عمل شنیع و زشتشان دارند...

و بعد همینها ، وی  را همانند سلمان رشدی تحت حفاظت امنیتی خود قرار می دهند که همین حاکی از زبون و خار بودن ایشان است.

 

یُریدُونَ أَنْ یُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ یَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه توبه- ایه 32)

خواهند دید که موج حرکت مردمی به سمت اشنایی با قرآن و عترت (علیهم السلام)فزونی خواهد پیدا کرد و شیعیان و حقیقت طلبان همت خویش را بیشتر کرده و ظهور نزدیک است...

انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا...

 

/ 1 نظر / 36 بازدید
محب نقی (علیه الاف التهیه و الثنا)

بر فاطمه و چادر خاکی سرش بر حضرت مرتضی و تیغ دو دمش آن را که حیا نکرد از روی شما آقا! تو نحور غصه، خودم می کشمش...