به اميد ظهور دولت كريمه

بسم الله الرحمن الرحمن الرحيم
راي ما دكتر بسيجي محمود احمدي نژاد
بعد از سلام و درود به پيشگاه مقدس حضرت بقيه الله و آرزوي تعجيل در فرج حضرتش و سلامتي نايب برحق ايشان مطالبي چند را لازم دانستم تا در اين وبلاگ به سهم خود عرضه بدارم تا شايد گامي به سوي برپائي دولتي مهدوي و اسلامي برداشته باشم.
اخيرا ملاحضه مي شود كه دشمنان اسلام (به ظاهر خودي و غير خودي) بعد از ناكامي در تلاششان براي عدمحضور پر شور مردم در انتخابات حال دست به تخريب و تبليغات سوء نموده اند و به ظاهر از طرف كانديداي محبوب مردم ايران دست به مردم آزاري و تخريب شخصيت ايشان مي كنند غافل از اينكه مردم ما همانند هميشه بيدار بوده و گول همچنين دسيسه هائي را نمي خورند.البته بنده و ديگر دوستان هرگز دست به تخريب كانديداي محترم ديگر نزده و نخواهيم زد چرا كه معتقديم به فرموده مقام معظم رهبري(اعزز الله مقامه) :
تخريب هر يك از كانديدا حرام است
و لذا تنها كمي شفاف سازي نسبت به تخريب هائي كه بر عليه جناب آقاي احمدي نژاد بپا شده در حد توان خود مي نمايم.
1- آخر فردي كه فرمانده يگان مهندسي يك لشكر در زمان جنگ بوده چه طور مي توان به تهمتي زد كه تير خلاصي مي زده و تروريست است!!!
2- كسي كه در تمام مصاحبه ها اعهلام كرده كه اين لفظ كه ايشان همانند شهيد رجائي است را قبول ندارد و گفته است مقايسه من با شهيد رجائي ظلم به شهيد رجائي است!!! چه طور مي تواند رياكارانه و عوام فريمانه دست به همچين كاري بزند؟
3-مي گويند طرفداران وي با موتور و چفيه و چماغ به دست و با چسباندن عكس احمدي نژاد به خيابانها ريخته اند و به مردم مي گوين دكه بايد به فلاني راي دهيد در حالي كه خود اسشان مي گويد : بنده به دولت نامه نوشته ام و ستاد انتخابي ام هم براي وزارت كشور تا با اينها برخورد شود ولي هنوز هيچ عكس العملي دريافت نشده و اين درحالي است كه ايشان شماره و آدرس اين احزاب و افراد را به مسئولين مربوطه داده و در تلويزيون هم اعلام كرده كه اگر رئيس جمهور بشوم با تمام اين افراد برخورد خاهم كرد.
4- مي گويند وي نبايد از پول شهرداري براي هيئات و مساجد هزينه مي كرده و نبايد براي جوانان وام تهيه مي كرده .مگر اينها از شهروندان و قسمتي از شهر تهران نيستند؟
5-در تاريخ 31/3/84 در حالي كه گفتگوي ويژه خبري ايشان از تلويزيون پخش مي شد برق چند استان از كشور عزيزمان به ناگاه قطع مي شود و اين همان عدالت در تبليغات است
6-مي گويند اگر وي رئيس جمهور شود دانشگاهها برخورد مي كند و دختر و پسر را از هم جدا مي كنند و موهارا مي كنند و آستين كوتاهها را دستشان را رنگ مي كنند و ... ولي اين در حالي است كه ايشان تمام كلاسهاي درسشان در دانشگاه مختلط بوده و تا كنون با دانشجويان ارتباطات خوبي برقرار كرده و آنها را در پايان نامه هاي دانشگاهشان كمك كرده.
7- اگر ايشان مي خواست همه جا را پايگاه بسيج كند و همه جا فقط به ريشوها مقام دهد (در اين زمينه من اظهار نظر نتمي كنم) خودتان به يكي از فرهنگسراها و يا ادارات شهرداري هاي نزديك محلتان د رتهران مراجعه كنيد و ببينيد طرز برخوردشان و افرادي كه در آن رفت و آمد مي كنند و امكانات آن استفاده مي كنند از چه قشر هائي هستند.آيا فقط حزب الهي ها هستند؟
8-مي گويند اشان به چه اجازه اي پول بيت المال را براي سوختگان مسجد ارك خرج كرده و اين در حالي است كه تا كنون تنها ايشان بوده كه به اين عزاداران كمك كرده و از همه لحاظ چه مادي و چه معنوي كمك حالشان بوده
9-...
ولي هيچ جاي قصه و نگجراني نيست چرا كه همان كسي كه نام ايشان را در فكر 6 ميليون ايراني انداخت خود قادر خواهد بود كه اصلح را به عنوان رئيس جمهور انتخاب كند و والله علي كل شيء قدير

وظيفه ما در اين برهه زماني اين است كه دست به دعا برداريم و تلاش كنيم و بدون تخريب كانديداي ديگر به تبليغ براي اين عزيز وبسيجي به پردازيم چرا كه به فرموده پير عشقمان حتي يك راي مي تواند تاثير گذار باشد .راي من يا راي تو.
بايد دعا كنيم تا ملت غيور ما در اين امتحان بزرگ الهي سربلند و پيروز باشند چرا كه در اين صورت اميدي به رحمت الهي است لي اگر اين طور صورت نگيرد و خداوند كانديداي اصلح را در قلبهاي پاك ملت ما الهام نفرمايد آن وقت است كه بايد منتظر عذاب و بلائي سخت از سوي خدا باشيم.
پس همه با هم و با يك صدا:
يك يا حسين ديگر

/ 5 نظر / 13 بازدید
مرتضی

وبلاگ زیبایی دارید/هر کلمه اش یک درس است برای زندگی/ به کارتان ادامه بدهید/ دست حق به همراهتان/به به کلبه درویشی ما سری بزن ذره ای ازصفای خود را درآن میابی/

طرفدار

سلام...خوبی عزيز؟؟؟...کارت درسته رئيس...به مام سر ميزنی؟؟.منتظرتم ها!!!..بای بای

ايليا

ميگما حميد جون آروم باش هيجان زياد براي قلبت خوب نيست.منم به احمدي نجات راي ميدم.نه چيز منظورم احمدي زاده است.اي بابا اسمش چي بود آها احمدي پور.امممممممممممممممم نچ اينم اسمش نبود .هي هي هي هي پيري و فراموشي امممم ببينم اسمش احمدي فرد نبود اه بابا بي خيال موقع راي دادن برگه ام رو ميدم يه نفر ديگه بنويسه واسم بازم ميگم فقط احمدي مقدم

gharibe_madine

سلام...خيلی خوب بود...وبلاگتون خيلی قشنگه..خدا خيرتون بده..يا زهرا

hamadomamado

سلام خوب يال و کوپالی برای خودت جمع کردی ادامه بده ياعلی