نکاتی چند درباره نامه اقای هاشمی

به کسی رای می دهم که با انتخابش خدا و خدائیان خوشحال، و دشمن و دشمنیان خشمگین شوند...

{ دو سوال به سوالاتی که باید در روز قیامت نسبت به روز 22 خرداد پاسخ دهیم اضافه شد. 1) در انتخابات شرکت کردی؟چرا؟ 2) به چه کسی رای دادی؟ چرا؟... پس بی تفاوت نباشیم}

نامه را که خواندم بسیار متاثر شدم. و تا هم اکنون حسابی به هم ریخته!!

 

با زبان و فکر قاصرم نکاتی در نامه به چشمم اومد که بد نیست اینجا مطرح کنم و دیگران نیز استفاده کنند و نظر بدن!

 

* امام صارق (ع) : هر کاری بدون بسم الله اغاز شود ابتر و بیهوده و ناتمام است.(نامه بسم الله نداشت)

 

*سال دوم طلبگی، یک روز نامه ای را می خواستیم برای یکی از بزرگان بنویسیم، خطاب به ایشان بعد از نامشان نوشتم(زید عزه)! به مدیر مدرسه که نشان دادم برای تایید ، گفت: مگر برای شاگردت نامه می نویسی؟! وقتی کسی به مقام بالاتر از خودش خطاب می کنه از تعابیری مثل دامت افضاته، دامت برکاته و ... اما وقتی کسی به پائین تر از خودش خطاب می کنه منویسه زید عزه...(در نامه حضرت آقا را با زید عزه خطاب کرده اند!)

*در نامه آمده که 5 سال تهمت ها را نادیده گرفتم و صبر کردم، خب چرا دو روز دیگر صبر نکردن تا بعد از انتخابات نامه را بدهند. یا اگر دادند صدایش را توی بوق و کرنا نمی کردند.

*در این نامه آمده(نقطه قابل توجه دراین تهمت‌ها این است که غیرمستقیم، مقام ولایت در زمان رهبری امام راحل و جناب‌عالی که هادی دولت‌ها بوده‌اید و با اظهارات صریح، مدیریت‌ها را مورد تأیید و تحسین قرارداده‌اید، نشانه گرفته است!) چه کسی مستقیم! راه امام را نشانه رفته و با خرج کردن نام امام و رهبری و شهدا و ... خود را توجیه می کند؟! و شسما نیز از ایشان حمایت می کنید؟!!

* گفتم حمایت، هم اقای کروبی به حمایت شما از اقای موسوی اذعان کردند و هم خودتان در این نامه صریحا گفته اید که شعارتان(نه احمدی نژاد) است و هم شواهد و قرائن دیگر حاکی از حمایت شما غیر احمدی نژادی ها ست.

*در فیلم 90 سیاسی (علیه احمدی نژاد) می گفتند کسی خیلی از خود تعریف می کنه ادم مورد اطمینانی نیست و اقای احمدی نژآد( که همه چیز را به مردم نسبت می ده و  همیشه مردم رو از اتفاقاتی که می افته باخر می کنه هر وقت عزتی باشه به مردم منسوب  می کنه و ...) رو با همین استدلال رد کردن. حال شما که اینهمه از خود تعریف کرده اید چه توجیهی دارید؟! آیا حضرت آقا از جایگاه شما و عملکرد شما باخبر نیستند و یا فرامشو کرده اند و لازم به یادآوری دیدید؟!

*گفته اید: (باید مانع گرفتار شدن کشور به سرنوشت آن روزگار شد. ) من هم دارم می بینم که دارد تاریخ تکرار می شود اما نه سال 59  بلکه  کمی دیرتر...!!! اما رهبری و ملت بیدار ند و آرزوی خوش خیالان به باد می رود

*فرمودید(اینجانب برای پرهیز از آلوده‌شدن فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات به تشنجات بیشتر، از عکس‌العمل فوری که مورد انتظار ملت است، خودداری کردم. ) دیگر چه عکس العملی از این بالاتر؟!!

*نوشسته اید: ( در مراسم بزرگداشت سالگرد امام(ره) به آقای احمدی‌نژاد گفتم که در اظهارات او خلاف‌گویی‌‌های فراوانی وجود داشته و ادعای کذب تماس تلفنی من با یکی از سران عرب و ادعای کارگردانی مبارزات انتخاباتی رقبا و اتهامات ناروا به جمعی از بزرگان نظام، از جمله جناب آقای ناطق نوری و فرزندان من و بدتر از همه زیرسئوال بردن اقدامات امام راحل را یادآوری و پیشنهاد کردم با صراحت اتهام‌های نادرست را پس بگیرد که نیازی به اقدامات قانونی افراد و خانواده‌هایی که ناجوانمردانه و مظلومانه هدف تیرهای ناسزاگویی قرار گرفته‌اند، نباشد. ) چرا اقدام قانونی در این 5 سال نکردند؟!!

* عرض کرده اید: (رهبر معظم هم صلاح را در سکوت‌شان دیدند) اگر اینطور می بینید این نامه یعنی چه؟ یعنی شما بهتر از مقام معظم صلاح ایشان را  می دانید؟!!

*گفتید: (  البته در موقع مناسب انحرافات و حق‌کشی‌های ناگفته انتخابات و اعمال دولت نهم در اختیار مردم و تاریخ قرار خواهد گرفت،) شما که می دانید الان موقع مناسب نیست پس این چه نامه ای است؟!

* گفتید(تاریخ گواه است که اکثریت مردم متعهد و انقلابیمان کمتر تحت تأثیر خلاف‌گوئیها قرار می‌گیرند )  ما نیز انتخابات 3 تیر را فراموش نکرده ایم که چطور بار تهمت و ناسزا و افترا به سمت دکتر احمدی نژاد از سمت تیم حامی شما در صدا و سیما و مجامع و مهافل نشانه می رفت و لی مردم نتیجه را مشخص کردند.

*... ادامه دارد

/ 19 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زائر بارانی

سلام واقعا وبلاگ قشنگی داری عکسهایی که گذاشتی هم زیباست. لطفا به من هم سز بزن. التماس دعا

حسین

وبلاگ 100 خاطره بعد از مدتها بروز شد... اینبار با خاطراتی از شهید محمد بروجردی... به بقیه دوستانتان هم خبر دهید... قربتا الی الله

ساقی

سلام........ چرا شما آپ نمیکنید؟[سوال]

مانیا

بسم رب المهدی (عج) ... . السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه ... . هزار جمعه به یادت دلم بهانه گرفت عنایتى به دل من كن اى كرانه سبز! قسم به نیمه شعبان كه ماه آن ماهى شب و سحر به تو اندیشم اى یگانه سبز . میلاد مسعودِ علم منصوب و علم مصبوب ، پرچم افراشته . دانش انباشته حضرت بقیه الله اعظم امام زمان ارواحنافداه بر شما مبارک . کاش می دانستم که دلها کجا به ظهور تو آرام خواهد گرفت . . . . اللهم عجل لولیک الفرج ... . روزهای بی تو

آقای هاشمی ذخیره ورکن اساسی این از60سال گذشته تاکنون بوده ومن وتوی مبتدی نباید به خودمان اجازه دهیم ونظرات بچه گانه سردهیم وبه ایشان و بیت محترمشان اهانت نماییم .هاشمی عصاره نظام اسلامی ودرکنار مقام معظم رهبری معناپیدامی کند.

مسافر

سلام....... سرم خوشست و به بانگ بلند میگویم که من نسیم حیات از پیاله میجویم........ ×××× ختم قرآن در ماه مبارک رمضان به نیت سلامتی آقا امام زمان(عج) و تقدیم به پیشگاه شهیدان راه اسلام××××××××× . . اگر دوست داشتید در این طرح شرکت کنید......[گل]

عزیزی

سلام.هنوز که غلط های املائی نوشته هات رو تصحیح نکردی [تعجب][تعجب][لبخند].

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح تا 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

وبلاگ نویس محترم با سلام به اطلاع میرساند سومین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از تاریخ 88/7/8 الی 88/7/18 در مصلای امام خمینی از ساعت 10 صبح تا 20 برگزار می گردد. لذا از شما دوست عزیز دعوت می شود از بخش های مختلف نمایشگاه به ویژه سالن پایگاههای اینترنتی و وبلاگ ها بازدید نمایید. سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

fadayemam

آقای رئیس جمهور و معلم محترم ما به مردم ما خیلی چیزها از سال پیش به اینطرف یاد دادند. ملت ایران یاد گرفتند که فقط نان بخورند چون دیگه نمیتونند برنج درجه دو یا سه بخرند. گوشت را که باید فراموش کرد، ملت ما سالی‌ یک بار گوشت گیرشون میاد.این همه قول‌های قبل از انقلاب چی‌ شد که می‌گفتند، درامد نفت را سر سفرهٔ ملت میاوریم؟ ۲۰۰ میلیارد دلار درامد نفت هست و ملت برنج ندارند بخورند. تو این همه بدبختی آقا دکتر غصهٔ حزب اللهیا را می‌‌خورد یا قربون عراقی‌ها میرود. بابا لامصب ایرانیها را دریاب چکار خارجیها داری؟ چشمم کور که خودم به تو رای دادم.